Zasíťování budov a obytných domů rozvody tepla a zajištění účinného a spolehlivého vytápění je nezbytným krokem každého stavebního projektu obytného domu či budovy užívané lidmi. Ke kvalitní montáži rozvodů vytápění nestačí pouze nakoupit materiál a v souladu s projektem jej smontovat. Práce s otopnými tělesy, topidly, s potrubím a trubkami různých průměrů, délek, provedení a materiálů vyžaduje potřebné nástrojové vybavení a především tým kvalifikovaných pracovníků – topenářů, ovládajících zkušeně svoje řemeslo.

Montáže vytápění – instalace topidel, otopných těles a rozvodů tepla

Instalatér - topenář

Montáže vytápění zahrnují instalace rozvodů topné vody, montáže topidel a otopných těles, zajištění odtahu spalin od topidel, ale také účinné regulace tepla ve vytápěných místnostech.

Montáže topenářských rozvodů a otopné techniky vyžadují dobrou znalost norem a jiných zákonných předpisů, zručnost instalatéra – topenáře a především značné zkušenosti společně s potřebným strojovým vybavením pro řezání trubek, jejich ohýbání, svařování, spojování, těsnění spojů apod.

Amatérsky provedené montáže rozvodů vytápění lze obvykle poznat na první pohled podle sbíhavosti sousedních trubek topení, nedodržení estetických pravých úhlů v kolenech, nepřesného napojení rozvodů tepla na otopná tělesa, prosakujících spojů atd.

Jedině profesionální instalatér se specializací topenář (instalatér vytápění) je schopen zaručit montáže topenářských rozvodů v souladu s projektem , normami a v neposlední řadě také jejich estetické provedení.

Montáže rozvodů vytápění budov – nabídka instalatérských prací

Montáže rozvodů vytápění – instalace nových rozvodů tepla v nových i starších objektech. Zahrnují práce

Topenářské práce vyžadují dobré nářadí

 • Projekty vytápění bytů, obytných domů i komerčních budov
 • Instalace rozvodů tepla topenářskými rozvody od topidel až k otopným tělesům
 • Montáž topidel , kotlů, ohřívačů vody, kolektorů, čerpadel a jiných komponentů
 • Montáže měřičů tepla a zajištění účinné regulace vytápění
 • Napojení rozvodů tepla na topidla, kotle a otopná tělesa
 • Tlakové zkoušky topenářských rozvodů a systémů vytápění
 • Revize otopných systémů a vypracování revizních zpráv

 Kontaktujte nás …

TOPENÁŘSKÉ PRÁCE TELEFONICKY ONLINE

Potřebuji dohodnout

 • Montáže systémů vytápění
 • Montáže topidel
 • Montáže otopných těles
 • Jiné topenářské práce

Vytápění - telefonní linka 840840600

Odeslat poptávku na topenářské práce

 Využijte poptávkový dotazník … obdržíte naši nabídku

Nezávazná poptávka na instalatérské práce

Poptávka zdarma na instalace rozvodů vytápění


Proč montáže vytápění právě od nás

Instalatér Ekomplex

 1. Naši topenáři procházejí pečlivým výběrem z hlediska kvality práce, spolehlivosti, odborných zkušeností, zručnosti a rychlosti provádění topenářských prací.
 2. Zajišťujeme práci desítkám vybraných odborníků a pracovních týmů z oborů vytápění v celé České republice.
 3. Pravidelně si prověřujeme spokojenost našich zákazníků s prací a vystupováním našich vodoinstalatérů.
 4. S pracovníky s negativními ohlasy zákazníků urychleně ukončujeme spolupráci a ponecháváme si jen tým odborníků složený z pracovníků s pozitivními referencemi.
 5. Naši topenáři procházejí pravidelně školeními z oblasti bezpečnosti práce, vystupování se zákazníky a dodržování předepsaných pracovních postupů.
 6. Trvalý pokles cen topenářských prací – neustále zefektivňujeme pracovní procesy instalací rozvodů tepla
 7. Moderní přístup a inovace – zajímáme se o nové technologie, materiály a technologie a zavádíme je do pracovních procesů
 8. Růst kvality a spolehlivosti – aktivně vyhodnocujeme kvalitativní parametry naší práce a trvale zavádíme cesty ke zvýšení kvality

Montáže systémů vytápění a rozvodů tepla kdekoli v ČR

Naši topenáři provedou kvalitně, rychle a levně montáže rozvodů vytápění kdekoli v České republice. Realizujeme instalace topení v jednotlivých bytech i na velkých stavebních akcích velikosti supermarketů. Náš tým topenářů je schopen pružně reagovat na termíny instalatérských prací a jejich rozsah podle požadavků zákazníků a investorů.

Vyberte si Vaše nejbližší topenáře …

Díky dobrému pokrytí Česka našimi topenáři Vám profesionálně, kvalitně, rychle a levně provedeme montáže systémů vytápění, opravy nebo rekonstrukci otopných systémů bez ohledu na místo Vašeho bydliště / firmy.


Požádejte ještě dnes o cenovou nabídku topenářských prací


print