Topenáři EKOMPLEX

Opravy rozvodů topení, servis instalací vytápěníKontaktujte nás

 1. Zeptejte se
 2. Spočítáme
 3. Odpovíme

Naši topenáři Česká republika

Praha
- Středočeský kraj
Brno
- Jihomoravský kraj
Ostrava
- Moravskoslezský kraj
Plzeň
- Plzeňský kraj
Karlovy Vary
- Karlovarský kraj
Olomouc
- Olomoucký kraj
Liberec
- Liberecký kraj
Ústí nad Labem
Ústecký kraj
České Budějovice
- Jihočeský kraj
Jihlava
- Kraj Vysočina
Hradec Králové
- Královéhradecký kraj
Pardubice
- Pardubický kraj
Zlín
- Zlínský kraj

 


Doporučujeme

Navštivte odkazy v sekci partnerské stránky.

Systémy vytápění vyžadují občasnou údržbu a opravy. Čím jsou rozvody topení starší, tím se častěji vyskytují závady topenářských instalací. Kapající nebo vytékající voda z ventilů otopných těles, prosakující spoje trubek nebo flekaté stropy bytových jader panelových domů nejsou dobrou vizitkou jejich majitelů a obyvatel. 

Opravy vytápění a domovních rozvodů tepla

Opravy topeníPravidelná údržba otopného systému by měla být samozřejmou povinností každého provozovatele domu. Výpadky a poruchy vytápění v topné sezóně jsou značnou nepříjemností pro obyvatele a další uživatele domu. Oprava i drobné lokální závady na otopném systému zpravidla vyžaduje odstavit celé systémy vytápění na několik hodin až dní, jelikož je nutné vypustit z otopného systému topnou kapalinu. Déletrvající oprava pak může v zimním období mít za následek i dočasnou neobyvatelnost objektu spojenou s povinností provozovatele objektu zajistit pro jeho obyvatele náhradní ubytování a náhradu způsobených škod.

Zanedbané pravidelné prohlídky a opravy drobných závad rozvodů tepla mohou později vyústit v havárie vytápění s vážnými následky.

Vyčíslení škod způsobených havárií otopného systému může dosáhnout i miliónů korun na škodách způsobených nejen na uniklých kubících topné vody a majetku majitele domu, ale také na majetku jeho obyvatel či jiných osob.

V horším případě může skončit havárie topení i úrazem nebo smrtí osoby - ať už popálením, opařením, uklouznutím v nastalé panice anebo úrazem elektrickým proudem vedeným rozlitou vodou.

Nejlepší je katastrofickým scénářům předcházet včasnou údržbou domovního otopného systému a pravidelnými opravami zjištěných závad vytápění.

Mezi základní udržovací práce a opravy na otopných systémech patří 

 • Výměny starých regulačních ventilůopravy topení otopných těles
 • Pravidelné kontroly a revize komínů, kouřovodů a topidel
 • Pravidelné čištění otopných těles, ventilátorů a jiných částí otopného systému
 • Hlídání hladiny vody v otopném systému a včasné dopouštění úbytků vody
 • Preventivní výměny starých topenářských trubek a otopných těles
 • Periodické výměny dosluhujících topidel a kotlů
 • Kontroly a pravidelné výměny starých regulačních prvků a prostorových termostatů

 

Servis instalací vytápění zajišťují topenáři

Řadu z těchto prací zvládne uživatel otopného systému provést sám. Výměny částí systémů vytápění, které jsou nepružným způsobem spojené s nemovitostí, ovšem vždy spadají pod odborné instalatérské práce. Zde se již jedná o opravy instalací a nikoli jejich uživatelskou údržbu. K provedení topenářských prací vždy přizvěte odborníka, kterým je instalatér se specializací topenář.

 


 

 Kontaktujte nás ... 

 

TOPENÁŘSKÉ PRÁCE TELEFONICKY ONLINE

Potřebuji dohodnout

 • Opravy systémů vytápění
 • Opravy topidel
 • Opravy otopných těles
 • Jiné topenářské práce

Vytápění - telefonní linka 840840600

Odeslat poptávku na topenářské práce

  

 

 Využijte poptávkový dotazník ... obdržíte naši nabídku

 Nezávazná poptávka na topenářské práce 

 Poptávka zdarma na opravy rozvodů tepla

 

 


 

Proč opravy rozvodů tepla právě od nás

Instalatér Ekomplex

 1. Naši topenáři procházejí pečlivým výběrem z hlediska kvality práce, spolehlivosti, odborných zkušeností, zručnosti a rychlosti provádění topenářských prací.
 2. Zajišťujeme práci desítkám vybraných odborníků a pracovních týmů z oborů vytápění a rozvody tepla v celé České republice.
 3. Pravidelně si prověřujeme spokojenost našich zákazníků s prací a vystupováním našich topenárů.
 4. S pracovníky s negativními ohlasy zákazníků urychleně ukončujeme spolupráci a ponecháváme si jen tým odborníků složený z pracovníků s pozitivními referencemi.
 5. Naši topenáři procházejí pravidelně školeními z oblasti bezpečnosti práce, vystupování se zákazníky a dodržování předepsaných pracovních postupů.
 6. Trvalý pokles cen topenářských prací - neustále zefektivňujeme pracovní procesy topenářských prací
 7. Moderní přístup a inovace - zajímáme se o nové technologie, materiály a technologie a zavádíme je do pracovních procesů
 8. Růst kvality a spolehlivosti - aktivně vyhodnocujeme kvalitativní parametry naší práce a trvale zavádíme cesty ke zvýšení kvality

 

Opravy topenářských instalací a rozvodů tepla provádíme v celé ČR

Naši topenáři provedou kvalitně, rychle a levně veškeré opravy instalací otopných systémů kdekoli v České republice. Realizujeme opravy systémů topení a opravy vytápění v jednotlivých bytech i velkých průmyslových nebo veřejných objektech. Náš tým topenářů je schopen pružně reagovat na termíny oprav topenářských rozvodů a jejich rozsah podle požadavků zákazníků a investorů.

Vyberte si Vaše nejbližší topenáře ... 

Díky dobrému pokrytí Česka našimi topenáři Vám profesionálně, kvalitně, rychle a levně provedeme opravy vytápění a rozvodů tepla bez ohledu na místo Vašeho bydliště / firmy. 


Požádejte ještě dnes o cenovou nabídku opravy topení

 

 

 


 

print